Ankieta dla kierowników jednostek administracji centralnej

Doświadczenia i oczekiwania środowiska akademickiego w zakresie związanym ze szczególnymi potrzebami i niepełnosprawnością

Szanowni Państwo,

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu Warszawskiego (BON) podejmuje działania w zakresie zapewniania dostępności przestrzeni akademickiej dla wszystkich osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Planując dalszy rozwój naszej uczelni w zakresie dostępności pragniemy poznać zdanie kierowników/osób zaangażowanych w prace biur administracji centralnej UW i innych jednostek na temat zidentyfikowanych barier, potrzebnych usług i form wsparcia. Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie, pomysły i refleksje, które pomogą w tworzeniu dostępnego środowiska akademickiego naszej uczelni, w którym każdy będzie pełnoprawnym uczestnikiem. Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Zespół Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami UW

1. Czy w działaniach Państwa jednostki wystąpiły bariery w dostępności dla osób z niepełnosprawnościami lub szczególnymi potrzebami wynikającymi ze stanu zdrowia?

2. Czy korzystali Państwo z oferty szkoleniowej BON w ostatnich 5 latach?

3. Prosimy o podanie wszelkich Państwa uwag dotyczących różnych aspektów dostępności na Uniwersytecie Warszawskim.