Zasady wnioskowania o miejsce w Domu Studenta z puli BON w semestrze letnim 2020/2021

Szanowni Państwo,

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, miejsca w Domach Studenta zostały przyznane na jeden semestr w bieżącym roku akademickim. Studenci, którzy chcą przedłużyć okres zakwaterowania na drugi semestr, są proszeni o przesłanie informacji mailem z adresu na domenie uniwersyteckiej, wpisując w treści wiadomości, w którym akademiku zamieszkują i czy chcą pozostać w tym samym pokoju. Studenci, którzy w drugim semestrze wnioskują pierwszy raz w br., powinni wskazać, który akademik preferują, zamieścić uzasadnienie swojej prośby oraz dołączyć zaświadczenie od lekarza, dotyczące aktualnej sytuacji zdrowotnej.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres bon@uw.edu.pl lub patrycja.klimczak@uw.edu.pl do 31 stycznia 2021 roku.